Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Leuk verhaal met vleugje magie

Goldy 09 juni 2025
4 ⭐️

Het boek begint met een epiloog waarin Francien bij haar grootouders logeert. Het huis van haar grootouders is vol met bijzondere spullen en geheimzinnige kamers. Ze ontdekt een magisch muziekdoosje die haar meeneemt naar een andere wereld.

Dan is er een tijdssprong van 20 jaar. Francien (ondertussen eind 20) erft het huis van haar grootouders en ze besluit het huis te verkopen, echter moet zij dan eerst het huis verkoopklaar maken. Ze vindt het muziekdoosje en gaat opnieuw naar een andere wereld.

Het verhaal is vlot geschreven en ik kon niet stoppen met lezen. Het is leuk dat de vrouwelijke hoofdpersoon eind 20 jaar is, vaak zijn de hoofdpersonen van een boek jonger. Ik hou van het vleugje magie in dit boek en ik kan niet wachten op het volgende deel!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Goldy

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs