Lezersrecensie
BM1Heel eerlijk had ik er meer van verwacht
17 mrt 2014
Spannende, Rotterdamse detectivereeks met een vleugje romantiek. Deze zin staat aan de voorkant van de boeken, geschreven door Ed Vermeulen. Marit, een vrouwelijke detective die zeker drie zaken per boek moet gaan oplossen. Natuurlijk lukt dit, met een beetje hulp van Jack Stevens dan ook.
Er staan erg veel overbodige woorden in naar mijn smaak, veel bijvoegelijke naamwoorden, die geen meerwaarde hebben voor het verhaal. Als ik ergens lees dat de vrolijke vrouwen", later doodstil zijn , omdat er iemand dood is, dan leest dit naar mijn gevoel niet prettig.
Heel eerlijk had ik meer verwacht van het boek, misschien niet helemaal eerlijk, omdat ik eraan begon met een soort Baantjer in mijn hoofd. Jammer maar ik vond het niet zo boeiend.