Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Prachtig !

Heidi Elisabeth 01 september 2019
Ik vond dit boek in de kringloopwinkel. Ik kende de schrijver vooraf niet. Maar wat een ontdekking ! Allemaal kortverhalen, het ene wat langer dan het andere. Oorspronkelijk verschenen deze verhalen eerst in de krant. De meeste in de jaren 80 van de 19de eeuw. Waardoor je helemaal in die tijd wordt onder gedompeld. Ook de Franse - Duitse oorlog van 1870 had een invloed op de schrijver. Het was amusant om het te lezen. Het tragisch einde van de schrijver kon je niet vermoeden. Hij stierf net geen 43 jaar, nadat hij verlamd was geraakt na een mislukte zelfmoordpoging.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Heidi Elisabeth

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.