Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De Laatste Zeven

Heleen0208 18 juni 2025
Ik mocht van Vrouwenthrillers en CrimeCompagnie het boek De Laatste Zeven van Annerieke de Vries lezen. Ik had op de site van Vrouwenthrillers een fragment gelezen en dacht wow, dit lijkt mij een goed boek. Dit is het 3e boek in de serie over hoofdpersoon Maud. Maar de boeken zijn ook apart van elkaar te lezen. Maud werkt in en woont boven een crematorium. Op zich al een goede locatie voor een thriller. Het verhaal is opgedeeld in 7 dagen. Leuk bedacht. Ik moest wel een beetje wennen aan de schrijfstijl. In het verhaal zitten zeker spannende elementen maar soms een beetje voorspelbaar. Ik zou het boek wel aanraden om te lezen.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.