Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Indringende roman

Hylke 10 maart 2018
Ik vond het een prachtige, maar ook heftige roman. Zeer goed geschreven en ik heb het in een ruk uit gelezen. Heel mooi en indringend wordt beschreven hoe leed van generatie op generatie wordt meegenomen. Ongewild zit het leed in je lijf en onbedoeld draagt je het ook weer over. Ik vond het ook een heel hoopvol boek en dit maakt het verhaal mede heel sterk.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Hylke

Gesponsord

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.