Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

15 mei 2009
Ik kocht het boek voor maar € 4,95. De flaptekst was veelbelovend! Eenmaal begonnen kon ik het boek moeilijk wegleggen. Het leest als een trein en de indeling van de hoofdstukken is perfect. Je volgt het verhaal vanuit de belevingsbewereld van twee verschillende personen, wat goed te volgen is. De verhaallijn is vlot en spannend. Als je van spannende/psychologische boeken houdt, moet je dit boek gelezen hebben.
En jonge moeders...je moet wel stalen zenuwen hebben bij het lezen van dit boek!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.