Meer dan 7,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijke serie van Linda Babel

JennyDeLezer 29 januari 2026
Cordelia Williams wil helemaal niet trouwen. Maar ze is een aristocratische vrouw en heeft dus weinig keus. Ze besluit een verstandshuwelijk aan te gaan. De halfbroer van haar verloofde is intussen bezig met politieonderzoek waar zij bij betrokken raakt. Hierdoor groeien de twee naar elkaar toe. Cordelia begint te twijfelen of ze haar huwelijk wel wil doortrekken.

Dit boek laat iets meer de schaduwlanten zien van de tijd waarin de serie zich aspeelt. Dat is mooi. De centrale relatie had in dit deel wel íets meer uitgewerkt mogen worden.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van JennyDeLezer

Gesponsord

De ijzersterke nieuwe roman van de auteur van de moderne klassieker De overlevenden! Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.