Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijk duo

JojoRubbers 10 maart 2025
Na het lezen van een aantal recensies wist ik niet zeker óf ik wel aan deze serie zou beginnen. Na Chris Carter was ik wel wat vol van gedetailleerde gruwelijkheden. Dat valt mij, wellicht daardoor, wel wat mee hier in Perfecte resten. Uiteraard is het gruwelijk genoeg wat er gebeurd, maar dat is bij vele thrillers natuurlijk het geval. Geen gruwelijker misdaad als de 1e van Jussi Adler Olsen, De vrouw in de kooi, maar ook hier kan de moordenaar er wat van. Tja, als je ooit in Edinburg bent geweest waan je je er zo weer door die bruine donker stegen waar het zwart van de jaren door het bruin komt. Zo mooi, zo sfeervol en zoals de titel aangeeft. Luc Calanagh en Ava Turner zijn een heerlijk stel om deze serie te blijven lezen. Op naar boek 2, waar het 1e slachtoffer ook al weer binnen een paar bladzijdes te betreuren valt.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van JojoRubbers

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.