Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een beetje zwartgallig verhaal

joKa51 16 maart 2021
Als je dochter verdwijnt stopt het leven voor een deel waarschijnlijk, doch hier wordt het wel een beetje te zwartgallig aangekaart..... Na meer dan 100 bladzijden treurnis van vader Jelle (van wie de dochter verdwenen is) heb ik het zo'n beetje gehad met de eeuwige intriestheid van Jelle.... het wordt te deprimerend en ontneemt veel snelheid aa het verhaal. Zo wordt een thriller eerder een dramaverhaal waarbij je zeker geen sympathie opbouwt voor de vader - eerder zoiets van "och god, hij is weer bezig". Samen met een desolaat landschap en een rariteit van personages erin eerder een deprimerend boek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van joKa51

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.