Lezersrecensie

Wat een goed verhaal!


kimsboeken kimsboeken
19 mrt 2026

Het verhaal gaat over isa. de winkel waar ze werkte moet er mee stoppen waardoor ze zonder werk komt te zitten.
Haar oud tante Fien besluit haar de 2e hand boekenwinkel en haar woning te schenken aangezien zij naar een oudere woning gaat.
Daar is wat werk aan nodig, waar Mick een rol gaat spelen. Mick is een klusjesman die bijna alles wel kan, maar vooral voor veel frustraties zorgt bij Isa.

Mick en Isa hebben beide enorm veel meegemaakt in hun jeugd waardoor ze terughoudender zijn. Maar wat als hun paden meer dan één keer kruisen?

Het is heel vlot geschreven, alsof het vorige week pas geschreven is met referenties naar dingen die heel relevant zijn.

Er zitten een aantal zwaardere topics in het boek die op een respectvolle wijze worden geschreven maar niet mooier gemaakt worden dan dat het is. Verslaving, dood, seksueel misbruik zijn serieuze onderwerpen die niet geromantiseerd hoeven te worden.

Waarom moet jij dit boek lezen?

  • auteur van Nederlandse bodem, en het verhaal speelt zich af in Maastricht
  • Slow burn
  • Fmc & mmc die het beide niet makkelijk hebben gehad en beide door hun struggles heen werken

Reacties

Meer recensies van kimsboeken

Boeken van dezelfde auteur