Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Damesroman

lara1675 02 juli 2024
Nog nooit iets van deze schrijfster gelezen, wel over gehoord, reden om dit boek te gaan lezen. Het boek deed me denken aan een damesromannetje. Dun verhaallijn; vrouw ontmoet man, verboden liefde/sex en ook het eind is redelijk voorspelbaar. Verhaal is kort, makkelijk leesbaar geschreven en dus prima te lezen voor het slapen gaan of op het strand.Maar hij beklijft niet en zal snel worden vergeten, daarom maar 3 sterren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van lara1675

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.