Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

3x is scheepsrecht

lara1675 31 mei 2023
Na de 1e 2 boeken van deze schrijfster te hebben gelezen begon ik vol verwachting aan "Breng me terug". Helaas bracht het boek me niet hetzelfde leesplezier als de andere twee. Het verhaal was te saai en langdradig en nergens werd het echt spannend. Ook het plot op het eind vond ik afgeraffeld / te bedacht. Jammer..

Reageer op deze recensie

Meer recensies van lara1675

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.