Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een reis naar het geheugen

Laura 19 december 2025
Een origineel en boeiend verhaal over een wetenschapper die zich bezighoudt met de herkomst van herinneringen. Hij reist af naar India voor een congres en komt daar in een bizarre, spirituele wereld terecht die hem zijn blik op zijn onderzoeksveld doet herzien.

Ik beb zelf weinig met het spirituele 'alles is één' principe en vond het bij tijd en wijlen iets te religieus worden, maar desalniettemin heeft het boek me gegrepen en aan het denken gezet.

Centraal staat de vraag of geluk bestaat uit het behouden van je herinneringen?

5 sterren en een favoriet!
Ik heb het letterlijk in één ruk uitgelezen. Deed me qua thematiek denken aan 'Hard-boiled wonderland en het einde van de wereld' van Haruki Murakami.' En dat is ook een favoriet.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Een hartverwarmende reis door de jaren ’60 vol humor en nostalgie. Nu te vinden in jouw favoriete boekhandel.