Lezersrecensie
Fijn boek
Ik vond dit een boek wat prettig las.
De cover oogt rustig, er staan vliegende vogels op met een mooie blauwe achtergrond overgaand in wit.
Dit boek is niet al te dik, 191 bladzijdes, dit is inclusief het dankwoord. En het bestaat uit 2 delen.
Mijn voorkeur ligt duidelijk bij het eerste deel. Hierin las je meer over de verhuizing en kreeg je leuke informatie over typische Franse dingen. Dit gaf mij een vakantiegevoel, ik ben elke zomervakantie te vinden in Frankrijk, en soms ook andere vakanties.
Wat mij betreft had dit eerste deel langer mogen zijn.
Deel 2 voelt namelijk heel anders aan, en brengt het verhaal op een ander spoor. Ik breid hier verder niet op uit, want ik wil niet spoilers weggeven.
Anderen zullen wellicht dit tweede deel weer leuker vinden, of beiden delen even leuk. Dit is natuurlijk een kwestie van smaak en verwachting.
De schrijfstijl is beeldend en informatief. Er kwamen leuke weetjes naar voren en ondanks dat dit soms diepgaand uitgelegd werd voelde het nergens langdradig en saai.
Al met al een fijn boek om te lezen!