Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een spannende finale in de Fabulant-trilogie

MarcelleStoutjesdijk 05 september 2024
In het laatste deel van de 'Fabulant'-serie gaan Isa en haar vrienden onvermoeibaar op zoek naar een zwakke plek in de bijna onoverwinnelijke kracht van Resa. 'De Strijd om het Stelsel' valt op door de gedetailleerde en levendige beschrijvingen van de magische werelden, die de setting van de trilogie overtuigend tot leven brengen. De confrontatie met Resa voelt urgent, met een spanning die aanhoudt tot het allerlaatste hoofdstuk. Dit slotboek biedt een krachtige afronding van de trilogie, waarbij elk personage zijn ultieme uitdaging aangaat en de geheimen van het Stelsel worden onthuld. Een afsluiting die zowel fans als nieuwe lezers boeit, met een reis die blijft fascineren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van MarcelleStoutjesdijk

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.