Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Gelukkig

Marco Habers 27 februari 2016
Als verfent fantasylezer begin ik regelmatig aan een nieuwe serie en dan hoop ik dat het zo'n serie is die ik niet kan laten liggen.
Gelukkig voldoet deze serie wat mij betreft aan deze verwachting.
Sterker nog het is een verfrissende kijk op het fantasygenre, een andere kijk, andere vormen van magie, intriges allom en ook het feit dat het zich grotendeels op zee afspeelt vind ik persoonlijk geweldig.
Helaas nog even wachten op deel 3.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Marco Habers

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.