Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Cozy feelgood boek

Mirjam 23 november 2024
Dit is het eerste deel van de Ferry Lane serie. In elk deel volg je een personage uit hetzelfde dorpje: Ferry Lane.

Zoals we kennen in deze soort boeken is het dorpje knus, de dorpsbewoners allemaal even vriendelijk voor elkaar en het leven kabbelt gemoedelijk.

Ik vond het een fijne verhaallijn om te volgen met hier en daar wat kleine verrassingen wat het zo zijn eigen invulling geeft aan het feelgood boek.

Wat ik wel enorm storend vond was de schrijfstyle of vertaling. Het boek maakt verschillende keren rare sprongen, waardoor ik op momenten het idee had dat ik een paar bladzijdes had gemist. Je mist hierdoor geen cruciale informatie voor de verhaallijn, maar het gaf mij wel het gevoel dat het verhaal van de hak naar de tak ging.
Ligt het aan de schrijfstyle of aan de vertaling, ik heb geen idee, maar jammer!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Mirjam

Gesponsord

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.