Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Doorbijtertje

MjetvdB 22 maart 2020
Deel 1 is een ellenlange beschrijving van een opeenvolging van ruzies tussen Lise's ouders. Een bak ellende waardoor ik het boek herhaaldelijk bijna weggelegd had. Als je even doorbijt, lees je in deel 2 over Lise' eetstoornis, nog steeds geen vrolijk leesvoer. Toch intrigeert Griet me. Je vraagt je af hoeveel kinderen er opgroeien in vergelijkbare familieomstandigheden en wat het effect daarvan is op hun volwassen leven. De laatste pagina was zo mooi geschreven en zo hoopgevend dat ik blij was dat ik het boek toch heb uitgelezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van MjetvdB

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.