Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Ongelooflijk mooi....

PaulaB 21 juni 2025
Ik moet even iets rechtzetten. In januari schreef ik dat ik het mooiste boek van 2025 waarschijnlijk al gelezen had (Al het blauw van de hemel), maar dat is niet waar. Dit boek dingt ook mee naar die titel. Wat een onbeschrijflijk mooi boek! Geweldig mooi geschreven, interessant, indrukwekkend en zeer ontroerend. Ik kon niet stoppen met lezen en moet er echt van bijkomen. Het zijn drie verhalen in drie verschillende tijden die door water met elkaar zijn verbonden. Elk afzonderlijke verhaal is echt prachtig en ook hoe de verhalen uiteindelijk met elkaar verweven. Ik heb menig vouwtje in bladzijden gemaakt om stukken tekst nog eens terug te lezen. Bijvoorbeeld 'We moeten altijd naar ons geweten luisteren en mensen in nood helpen. We gooien geen benzine op een brandende man. We brengen hem water. '. Ik denk dan meteen aan Gaza..... Echt een fantastisch boek!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van PaulaB

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.