Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Meer taal dan verhaal

Peggy Demaré 22 oktober 2019
De sfeer in het boek doet een beetje denken aan 'De helaasheid der dingen' van Dimitri Verhulst, maar het personage van Femke Vindevogel heeft minder haar op haar tanden. Het eeuwige getwijfel en getreuzel van Marie gaat op den duur vervelen. Daar staat tegenover dat de schrijfster een prachtige taal hanteert.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Peggy Demaré

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.