Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Kwaliteit als altijd

Queenielb 13 april 2023
Bij Nicci French kan je niet misgaan: echt elk boek is weer een topper en zo ook deze. Ik lees ze altijd meteen wanneer ze uitkomen want dan weet ik zeker dat ik weer een fijn leesweekend tegemoet ga. Ook deze is superspannend en je wordt steeds op het verkeerde been gezet. Charlotte Salter komt neit opdagen op het feestje van haar man die vijftig is geworden. Dat verwacht niemand en al gauw maakt met zich zorgen. als ze de dagen daarna ook niet opduikt is al snel zeker voor iedereen dat er iets ergs aan de hand moet zijn. Maar wat? Uiteindelijk wil je maar één ding weten: wat is er met Charlotte Salter gebeurd?

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Queenielb

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.