Lezersrecensie

moest er even inkomen


Ramonaleest Ramonaleest
23 mrt 2020

Ik was zo nieuwsgierig naar dit verhaal door de cover en de flaptekst. Dat ik in het begin teleurgesteld was dat ik zo moeilijk in het verhaal kwam. Het kreeg me gewoon niet te pakken. Uiteindelijk kwam er naar mijn mening wel wat vaart en spanning in waardoor ik het uitgelezen heb.

In het begin van het verhaal vond ik het wat rommelig aanvoelen. Je leest over Anna en haar gezin en tussendoor komt de podcast. Het punt dat Hamish vertrekt uit huis en Anna verschillende reacties hierop vermeld, dacht ik even van waar gaat dit dan heen.

Het moment waarop Anna op zoektocht gaat weet het verhaal me pas te pakken en zat ik er ook echt in. Vooral wanneer de spanning erin komt als Anna terug gaat het verleden in.

Van de personages kan ik me een goed beeld maken. Ze worden goed beschreven.

Het einde was voor mij een verrassing. Dit had ik niet zien aankomen. Uiteindelijk ben ik blij dat ik het boek tot het eind gelezen heb. Je moet er even in komen, maar daarna is het verhaal zeker de moeite waard om hem uit te lezen.

Reacties

Meer recensies van Ramonaleest

Boeken van dezelfde auteur