Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Wat een verhaal

Rebecca 11 januari 2021
In dit boek komen er nieuwe personages voor. De helyx (zeepaarden mensen).
Het einde komt zoals bij de meeste verhalen als een verassing.

De verhaallijnen vloeien goed samen. Het was alleen effe wennen toen ze naar een tijdlijn reisde en dus je personen dubbel tegenkwam dat was effe lastig met lezen maar dat heb je zo onder de knie.

Na zoveel delen begrijp ik meer van het boek en ik ben blij dat ik alle boeken heb gelezen.

Dit is het eerste fantasie SF verhaal wat ik ook daadwerkelijk uitlees en dan gelijk een serie. Ik had nooit verwacht dat ik het toch best geinig vond lezen. Het is niet een verhaal dat ik vaker op zou pakken.

In dit verhaal komen er twee tijdlijnen sterk naar boven. De tiamattijdlijn en de aardetijdlijn. In dit boek komen alle levensstenen samen

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Rebecca

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.