Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Geen spanning, geen tempo, geen succes

Richard Beumer 11 december 2017
De Oorsprong is het meest teleurstellende verhaal van de Robert Langdon-serie. Er zit enorm weinig tempo in, mede doordat het boek boordevol langdradig informatie staat over allerlei theorieën van filosofen, wetenschappers etc.. Verder mis ik de actie, spanning en puzzels van de vorige succesnummers.

Ik heb hem uiteindelijk uitgelezen, omdat ik toch wilde weten hoe het eindigde. Ook dit valt tegen, het verhaal gaat echt als een nachtkaars uit.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Richard Beumer

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.