Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Whodunnit in koninklijke kringen

Riss 15 mei 2024
Niet alleen cozy, maar ook spannend dit tweede deel van koningin Beatrix als privédetective. Een vrouw wordt vermoord (beetje akelig mens gelukkig) en het is aan Beatrix om de moordenaar te pakken. Helaas heeft de politie al een hoofdverdachte op het oog. Namelijk Beatrix zelf! Het voortbestaan van de monarchie staat op het spel. Net als deel een heeft dit een Ingenieus plot en een geloofwaardige rolbezetting. Een whodunnit in koninklijke kringen. Deel een van de serie moest misschien nog een beetje op gang komen, maar daar heeft “Beatrix en het geheim van Paleis Noordeinde” totaal geen last van. Ben benieuwd naar deel drie!

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.