Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

beperkte lengte is redding

Ruud Zwart 01 november 2019
Dit is een van Rosenbooms beste werken. De beperkte lengte van een boekenweekgeschenk behoedt hem voor vervallen in langdradigheid. De bekende elementen zijn aanwezig, een hoofdpersoon die zich
In een vlaag van overmoed in een situatie manoeuvreert die hij niet meer in de hand kan houden en het archaiserende taalgebruik. Evenwel zet hij hier geloofwaardige karakters neer.
Bewonderswaardig is, zoals vaker bij Rosenboom, de hoeveelheid (desk) research die in de vertelling is verwerkt. Dat draagt bij aan het leesgenot.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Ruud Zwart

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.