Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Recensie Bindi

Het is moeilijk iets te verwachten van Bindi, het vervolg van Echte mannen eten geen kaas. Je vraagt je onwillekeurig af of het eerste boek niet alles al verteld heeft. Wat is er nog toe te voegen?
Wat dat betreft is Bindi echter zeer geslaagd. Bindi gaat verder waar Echte mannen eten geen kaas is gestopt. Maria is weg bij Manou; en nu? Wat moet ze nu met haar leven? Hoe gaat ze het invullen? Wat voelt en vindt ze nu eigenlijk van de wereld om haar heen? Maria is een poppetje zonder mening en zonder gevoelens, wat langzaam weer terug moet keren naar de maatschappij. Of dat nu enkel te bereiken is door twee keer een reis naar India te maken, is maar de vraag. Maar het verhaal leest goed weg en geeft een duidelijk beeld van het leven na een loverboy. Dat is overigens niet makkelijk, blijkt wel.
Bij Maria's debuut gaf ik nog aan dat het slecht geschreven was. Daar is nu geen sprake meer van. Maria is opgegroeid en heeft haar gevoelens mooi weten te verwoorden.
Prima boek en een prima afsluiting van het complete verhaal.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Sanne de Bresser

Gesponsord

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.

Asfalt is een verhaal over twee reizen die naar één bestemming leiden. Overgeleverd aan de gratie van de onbekenden die hen een lift geven, maken vier jongeren een tocht die hun leven voorgoed zal veranderen.