Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Twee kanten

schorshuiden 09 december 2019
Capek schrijft schitterend over alle facetten die een mens zijn/haar identiteit geven. Echt bijzonder mooie en filosofische observaties. Tot daar is het een boeiend boek. Het laatste deel waarin een schrijver het fictieve levensverhaal van de onbekende hoofdpersoon geeft is vervolgens niet om door te komen. Onsamenhangend, herhalend en zo vervelend dat ik het boek na bladzij 128 heb dichtgeslagen. Klaar d’r mee.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van schorshuiden

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.