Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

gruwel met Oude Nick maar grappig zonder Oude Nick.

09 juli 2016
Het verhaal van dit soort gebeurtenis is gruwelijk maar buiten dat (Oude Nick) is dit boek wel grappig. Het verhaal is in de ogen van 5 jarige jongen geschreven. Het schrijfstijl dat schrijft met het hoofd letter is indrukwekkende. In de ogen van de 5 jarige jongen ziet dit echte wereld er raar uit. Dit boek laat mij denken dan of dit wereld dat ik nu op aarde leef misschien niet echt is. En het laat me denken aan het ware geluk en de waarheid van het leven. Gods gele gezicht(volgens Bijbel, God=opschepper van mens en mensen zijn als God's evenbeeld gecreƫerd. God is geest en zijn creatures, mensen hebben het lichaam en geest). misschien sinds mensen God verlaten, leven mensen in de rare wereld? Denk ik na.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.