Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Leuk en snel om te lezen!

Susan2005 31 juli 2016
Scheef gaat over Eef ,die danst ze kan ook goed dansen. Maar opeens krijgt ze overal pijn. Ze moet naar de dokter. Na heel lang wachten krijgt ze de uitslag. Ze heeft reuma. Kan ze nu nog wel dansen of moet ze stoppen ? Blijft ze zitten? Of erger nog gaat ze niveau lager. Dat lees je in dit boek. Je kunt dit boek snel uitlezen wan het heeft een groot letter type en er staan ook dagboek verhalen in. Ik snapte eerst niet waarom het boek scheef hete ,maar dat lees je ook pas als je net iets over de helft bent. Ik vond het toch wel een leuk boek. het was eigenlijk toeval dat ik het ging lezen,want ik verveelde me en mijn zus had hem uit dus toen ging ik eerst natuurlijk de achterkant lezen. Toen leek het me wel een leuk boek. En toen ben ik hem gaan lezen. Ik heb hem 4 sterren gegeven omdat ik het een erg leuk boek vind en je komt er snel doorheen. Vandaar de titel, leuk en snel om te lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Susan2005

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.