Lezersrecensie
Hartverwarmend verhaal
Wat vond ik ervan?
Spoilervrij:
Voor mij is een goed boek, een boek dat wat met je doet, alles wat ik vinden wil van Nicole Deese is een boek dat absoluut wat met je doet, het heeft mij meermaals tot tranen geroerd. Het verhaal begint bij Lauren die om haar grote wens te kunnen verwezenlijken, het adopteren van een kindje als alleenstaande moeder geen relatie kan aangaan, ze heeft voor het adoptiebureau een contract getekend waarin dit een eis is, deze "reis" moet ze alleen maken.
Hier is ze vastbesloten in, tot Joshua op het toneel verschijnt, hij valt tijdelijk in voor een van haar collega's. Hij maakt dingen in haar los die zij nooit voor mogelijk had gehouden. Maar het kan niet, mag niet, toch? Of... Is er misschien toch een kansje dat hun ontluikende liefde kans van slagen heeft? Wanneer ze het moeilijk heeft is het Joshua die er voor haar is.
Dit boek heeft me vanaf de eerste bladzijde geraakt, dit boek lees je niet, dit boek voel je... Je voelt de emoties, Je voelt de humor en je beleeft Lauren haar reis.
Dit is een boek wat heel pakkend geschreven is, ik werd helemaal meegezogen in het het verhaal. Dit is een boek wat je bij zal blijven en wat ik zeker nog een keer ga pakken om te herlezen!
Wat vond ik ervan?
Met een paar mogelijke spoilers!
Voor mij is een goed boek, een boek dat wat met je doet, alles wat ik vinden wil van Nicole Deese is een boek dat absoluut wat met je doet, het heeft mij meermaals tot tranen geroerd.
Het verhaal begint bij Lauren die om haar grote wens te kunnen verwezenlijken, het adopteren van een kindje als alleenstaande moeder geen relatie kan aangaan, ze heeft voor het adoptiebureau een contract getekend waarin dit een eis is, deze "reis" moet ze alleen maken. Hier is ze vastbesloten in, tot Joshua op het toneel verschijnt, hij valt tijdelijk in voor een van haar collega's.
Hij maakt dingen in haar los die zij nooit voor mogelijk had gehouden. Maar het kan niet, mag niet, toch? Of... Is er misschien toch een kansje dat hun ontluikende liefde kans van slagen heeft? Wanneer ze in de put komt te zitten omdat door een fout in het systeem het jongetje wat ze zou gaan adopteren toch naar een ander gezin gaat is het Joshua die er voor haar is.
Ze geeft eindelijk toe aan haar gevoelens Joshua maar dan krijgt ze een telefoontje dat er een meisje is wat perfect bij haar zou matchen, en wordt alles wat ze zo graag wil, en Joshua, en moeder worden van een weeskindje onmogelijk... Welke keuze moet ze maken, om het een te kunnen aangaan zal ze het andere moeten laten gaan. Dit boek heeft me vanaf de eerste bladzijde geraakt, dit boek lees je niet, dit boek voel je...
Je voelt de emoties, Je voelt de humor en je beleeft Lauren haar reis. Dit is een boek wat heel pakkend geschreven is, ik werd helemaal meegezogen in het het verhaal. Dit is een boek wat je bij zal blijven en wat ik zeker nog een keer ga pakken om te herlezen!