Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Mega tof!

De Oneindige Oorlog is het 4e deel in de Koninkrijk serie, geschreven door Danielle L Jensen.
De eerste twee delen gaan over Lara en Aren, en in de laatste twee delen volgen we Keris en Zarrah.


De boeken over Lara en Aren vond ik al helemaal het einde, en ook het vorige deel over Keris en Zarrah had me helemaal te pakken.
Ik kon dan ook niet wachten om verder te lezen.


Dit vierde deel begint meteen vol spanning en actie. Dit omdat je verder leest waar je in het derde deel bent gebleven!
Zarrah wordt door haar tante, die tevens de keizerin is, opgesloten op het gevreesde Duivelseiland.


Ondanks dat het Duivelseiland voor de personages natuurlijk geen pretje is, vond ik het wel heel tof om over te lezen. Voorin het boek staat een illustratie waarvan ik vermoed dat het Duivelseiland is, gezien hoe de auteur deze omschrijft.


Al vrij snel lezen we ook weer over Lara en Aren, wat ik mega tof vind!
Ze staan natuurlijk niet centraal in dit verhaal, maar ik vind het al super leuk dat ze even genoemd worden, en de andere personages er interactie mee hebben.


Ook heeft dit boek wendingen die ik nooit had zien aankomen, maar die ik wel heel leuk vond!
Verder is Zarrah misschien wel één van mijn favoriete vrouwelijke hoofdpersonages uit fantasyboeken. Ze is ontzettend stoer, zelfstandig, dapper en behendig. Ze is een echte bad-ass. :)


Hoewel ik wel moet bekennen dat ik de eerste twee delen uit de serie het leukste vond, is ook dit boek wel echt weer een aanrader! Dit boek is vooral een stuk spannender, en de focus ligt ook meer op de oorlog die er gaande is in onder andere Valcotta.


Wel is het verhaal tot in de puntjes uitgewerkt en merk je tijdens het lezen dat de auteur overal aan heeft gedacht en dat alles is geschreven met een reden in het verhaal.
Ook schrijft de auteur heel beeldend, waardoor ik me alle plekken en plaatsen waar de personages zijn geweest, echt voor de geest kon halen.


Buiten dat het verhaal dus mega tof is, is ook het boek zelf prachtig.
De cover schreeuwt echt fantasy, en past mooi bij het 3e deel. Ook heeft deze weer sprayed edges die matchen met het 3e deel, maar zijn ze bij deze rood in plaats van oranje.
Onder de dustjacket zit een rood linnen boek, met de titel in gouden letters; echt prachtig!
Bij elk hoofdstuk staan mooie illustraties. Wel allemaal dezelfde (Eén dezelfde illustratie voor alle hoofdstukken vanuit Zarrah, en één dezelfde illustratie voor alle hoofdstukken vanuit Keris.)


Mocht je dus twijfelen of je dit boek gaat halen, en alles wat ik hierboven over het boek heb verteld heeft je nog niet over gehaald....
Weet dan dat deze alleen puur visueel al een must have voor in je boekenkast is.
Gelukkig is het verhaal ook heel tof, en is het absoluut een aanrader voor Fantasy fans!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van thereadingtwinsnl