Lezersrecensie

Wie van de drie


Vydnic Vydnic
3 mrt 2022

Deze schrijver werd me aangeraden door iemand en ik moet zeggen ze stelt zeker niet teleur.

Op het eiland Fennbrin wordt elke generatie een drieling geboren en een ervan wordt de koningin. Om dit te worden vermoord ze de andere twee.

De drie zusjes zijn op jonge leeftijd uit elkaar gehaald en apart opgegroeid. Ieder in een eigen deel met een eigen specialiteit.
Mirabella heeft de kunst van vuur, wind en water onder controle. Haar beide zusjes lijken nog niet zo erg uit te blinken in de kunsten van het gezin waar ze zijn opgegroeid. Katherine kan wel gif mengen als de beste, maar haar lichaam kan er niet zo goed tegen als ze het inneemt.
Terwijl Arsinoe nog niet heeft ontdekt wat het dier wordt wat haar krachtdier wordt.
Alle drie de zusjes hebben eigen hoofdstukken in het boek en met de nacht en het feest van hun zestiende verjaardag komen ze steeds dichterbij elkaar.

Het verhaal heeft wendingen die ik niet zag aankomen en waardoor ik er benieuwd ben hoe het verder gaat, Elke zus heeft iets bijzonders in zich en heeft te maken met een omgeving waarin ze is opgegroeid. Waarbij de ene meer liefde, vriendschap en vrijheid heeft gekregen dan de andere.

Reacties

Meer recensies van Vydnic

Boeken van dezelfde auteur