Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Recensie Ysabella

yvonne kremer 21 december 2008
Ik kreeg dit boek cadeau toen ik begin vorige maand in een boekwinkel in Rotterdam Judiths nieuwste boek 'Stuk' kocht.
Omdat het maar een dun boekje is wist ik niet zo goed wat ik er van kon verwachten, maar Judith heeft me niet teleurgesteld! Het is een leuk, verrassend verhaal waarin humor niet ontbreekt. Ook heeft het een happy end (ik zal niet verklappen wat) en dat vond ik heel fijn.
Het speelt zich af in de Centrale Bibliotheek in Rotterdam, een plek waar ik zelf veel en graag kom, dus dat was heel leuk om te lezen! Heel leuk dat Rotterdam zo'n mooi leescadeau had voor de maand november, vooral omdat Judith mijn favoriete auteur is.

(Ter info: het Rotterdams Leescadeau is de Rotterdamse variant op het Boekenweekgeschenk en wordt ieder jaar in november in een oplage van 40.000 stuks gratis verspreid in Rotterdam.)

Reageer op deze recensie

Meer recensies van yvonne kremer

Gesponsord

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.