Meer dan 7,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Hebban vandaag

Nieuws /

Hebban Weekopening #3: meelezen met de Hebban Crew

door Hebban Crew 8 reacties
Jouw week begint met de Hebban Weekopening. Elke maandag lees je welke nieuwe boeken we op het oog hebben, het laatste nieuws en wat de Hebban lezerscommunity bezighoudt. Dit is de Hebban Weekopening voor de week van 19 tot en met 25 januari.

De nieuwe website komt steeds dichterbij en daarom hebben we een informatiepagina aangemaakt waarop we jullie op de hoogte kunnen houden, die vind je hier. Omdat we nu echt heel dichtbij zijn, is het tijdelijk niet mogelijk om boeken aan de database te laten toevoegen, omdat die binnen enkele weken vervangen zal worden voor een veel betere en uitgebreidere versie. Ook doen we deze week een nieuwe poging om jullie te vertellen over het Boek van de Maand. Tot slot hoor je wat de samenleesplannen van de Hebban Crew zijn en hoe jij met ons mee kunt lezen.

Verwachte boeken

Nest
Sloeber
De verborgen geschiedenis van Audrey James
De leugenaarsclub
De waanzinpartituur
De eenzame husky
Twijfelwond
Soldaat, Matroos
Het verhaal van een moord
Terug naar Morisaki's boekwinkel
Wat liefde is
Ga terug naar start
Het eeuwige leven
Het juweel van CaΓ―ro
Half His Age
Koninkrijk van as
De kat was getuige

In het aanbod van deze week vind je de nodige boeken over geheimen, een trend die we ook gespot hebben in ons nieuwste Hebban Reading Challenge-artikel. Verder zijn er een aantal opvallende debuten. Het voor de Women's Prize for Fiction 2025-genomineerde Nest van Roisin O'Donnell over huiselijk geweld. De waanzinpartituur van Emma van Hooff, dat zich afspeelt tijdens een anderhalf uur durende groepssessie in een psychiatrische kliniek. Het romandebuut van actrice Jennette McCurdy over een zeer vastberaden zeventienjarige in Half his age, en Twijfelwond van Julien Staartjes over een wond die zowel een ongeluk als een bevlieging als een ontsnappingspoging zou kunnen zijn.

Meld je aan voor de Hebban Weekend-update om elke week op zaterdag de nieuwste boeken in je mailbox te ontvangen.

Boekverfilming: Hamnet

William Shakespeare liet talloze stukken na die een grote stempel hebben gedrukt op onze taal, maar wie was de man achter de toneelstukken? Hamnet van Maggie O'Farrell is gebaseerd op het privéleven van Shakespeare, waarbij de dood van zijn zoon Hamnet op elfjarige leeftijd in 1596 het middelpunt vormt. De roman duikt in het emotionele leven van William, zijn vrouw Agnes en hun drie kinderen. Ook de verfilming belicht hoe Shakespeares leven werd getekend door zowel liefde als tragedie, en belooft een bijzondere kijkervaring te worden. De film is vanaf 22 januari te zien in de bioscoop.

Bekijk de filmtrailer

Nieuwe uitstraling voor Hebban Forum

Wie al op bezoek is geweest op het Hebban Forum heeft het vorige week kunnen zien: we hebben een aantal grote verbeteringen doorgevoerd. De nieuwe startpagina is een stuk rustiger en het is makkelijker om te navigeren naar topics, blogs en leesclubs. Neem vooral een kijkje en praat gezellig mee. Bijvoorbeeld over welke vertelvorm jij het liefst leest. Er wordt ook nog steeds druk gezocht naar boeken met paraplu's op de cover.

Naar het Hebban Forum



Over de auteur

Hebban Crew

2779 volgers
0 boeken
0 favorieten
Hebban Crew


Reacties op: Hebban Weekopening #3: meelezen met de Hebban Crew