Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

555 feiten waar je helemaal niets aan hebt

Het allerleukste - maar voor de rest compleet nutteloze - cadeauboek Wist je dat je een voorwerp verder naar het westen kunt gooien dan naar het oosten? De reden daarvoor ligt bij de draaiing van de aarde - het corioliseffect, zoals wetenschappers dat noemen. Verder kom je in dit boek onder andere te weten waarom de urine van katten fluorescerend is, waarom de kortste oorlog ooit maar een halfuurtje duurde en waarom het aantal putjes in een golfbal zo cruciaal is. Na het succes van 666 leugens die iedereen gelooft, is Herman Boel terug met een nieuw boek vol leuke - maar voor de rest compleet nutteloze - weetjes!
Toon details

Schrijf een recensie

Is 555 feiten waar je helemaal niets aan hebt het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Hoe ver ga jij voor het huis van je dromen? Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.

Reageren op 555 feiten waar je helemaal niets aan hebt

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.