Alle gekste plekken van Nederland

222 bizarre locaties en hun bijzondere verhaal

Non-Fictie

Nederland saai en aangeharkt? Alle gekste plekken van Nederland bewijst het tegendeel. Dit boek neemt je mee naar de meest bizarre en ongerijmde locaties in ons land: van de Lourdesgrot Scheveningen tot het Kleinste Kerkhof van Nederland met slechts één graf, en van de enorme én oerlelijke Mossel Bruinisse tot de Hindoetempel Den Helder.

Jeroen van der Spek maakte een fascinerende selectie van immense zelfbouwprojecten, masochistische doe-attracties en kunstwerken die met hun omgeving vloeken. Plekken die niet alleen een omweg waard zijn, maar ook stuk voor stuk goed zijn voor een bijzonder verhaal. Ga griezelen met Gries, de mummie van de Grote kerk Veere, ontdek de Grenskapel van Frank Havermans, overnacht in een ultragrote sixpack of kom tot rust in het meditatieve Siddhadorp Lelystad. Het boek is fraai geïllustreerd met 250 kleurenfoto’s en een perfecte uitgave voor iedereen die denkt dat hij Nederland kent. Deze vierde editie is geheel geactualiseerd met vele nieuwe locaties.

‘Ongewoon leuk. Een van de meest inspirerende reisgidsen die wij ooit lazen’ – NRC ‘Een gekke plek, oké. Maar hoe mooi kan het zijn?’ – Ivo Niehe in de TVshow

Uitgeverij
Uitgeverij Lias B.V.
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
01-03-2019
Laatste editie
15-05-2023
ISBN
9789088031007 • 9789088031113 • 9789088031298
Aantal pagina's
472
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht