Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Booster

Enkele hangjongeren dagen elkaar uit tot een straatrace met opgefokte brommers door de stad.
BOOSTER brengt het verhaal van enkele hangjongeren die op een plein in de grootstad pronken met hun opgefokte brommers. Achter hun quasi onverschillige façade worstelen ze met tienerproblemen: de eerste verliefdheid, de status in de groep, de generatiekloof met de ouders en het vage besef dat er meer moet zijn in het leven dan dit. In “Booster” vecht BMX-er Brent zijn kleine oorlog uit met streetracer Jimmy. De inzet van hun strijd: stille ambities, het verwerken van pijn en de liefde van ‘het meisje’.
- Spannend en meeslepend verhaal dat de taal van jongeren spreekt
- Razend actueel thema
- Verfilmd door Daniel Lambo met een topcast: Joke Devynck, Jurgen Delnaet en Kadèr Gurbuz

Toon details

Recensies (1)

Schrijf een recensie

Is Booster het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Booster

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.