Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Capitool India

Een onvergetelijke ervaring

India is een zeer afwisselend land. Binnen zijn geografische grenzen, van de Himalaya in het noorden tot het tropische zuiden, kent het land een duizelingwekkende mix van culturen, talen, bevolkingsgroepen, religies en leefstijlen. De hoofdstad Delhi is een belangrijke plaats voor het land. Tot de beroemdste monumenten behoren de Qutb Minar, het Mausoleum van Humayun en het Rode Fort, die alle drie op de Werelderfgoedlijst van Unesco staan.

De Capitool Reisgids India

In de reisgids India is het land opgedeeld in tweeëntwintig gebieden. Elk gebied wordt in een apart hoofdstuk beschreven. Ieder hoofdstuk bevat foto's, illustraties en kaarten, opengewerkte tekeningen, driedimensionale beelden en plattegronden van de belangrijkste bezienswaardigheden. Met ook Bollywood, geschiedenis, accommodatie, restaurants, amusement, natuur en architectuur. Met de frisse nieuwe lay-out, nieuwe hotel- en restaurantpagina's, verbeterde kaarten en nieuwe reisroutes heeft de reisgids een complete make-over gekregen.

Toon details

Schrijf een recensie

Is Capitool India het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Capitool India

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.