Meer dan 5,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

De bigamist

De bigamist is de perfecte, psychologische thriller voor fans van Gone Girl en De hulp. Vol onverwachte plottwists.
‘Met Emma, Sams echtgenote. Kan ik hem misschien even spreken?’
Even bleef het stil. ‘Eh, hoe bedoelt u? Ík ben Sams vrouw.’
Aan haar toon hoorde Emma dat dit geen grap was, en haar mond viel open toen de betekenis van de woorden tot haar doordrong...
Ik wist al dat ik met Sam wilde trouwen vanaf onze eerste ontmoeting. Na het plotselinge verlies van mijn moeder was de charmante, welbespraakte architect met donkerbruine ogen precies de frisse start die ik nodig had. Ons eerste kind was al onderweg nog voordat we onze huwelijksreis hadden gepland.
Ik wilde zo graag dat ons gezinnetje zou werken dat ik zijn onverklaarbare gedrag negeerde. De lange zakenreizen, de geheime telefoontjes, en het geld dat steeds van mijn rekening verdween. Maar dan blijkt dat hij meer te verbergen heeft dan ik dacht.
Sam is echter niet de enige met geheimen. En ik zal tot het uiterste gaan om mezelf te beschermen...
Toon details

Recensies (3)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Is De bigamist het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Reageren op De bigamist

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.