Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

De dood in het hospice

In een pas geopend hospice sterven de cliënten snel en comfortabel.
Te snel en te comfortabel?
Dat vreest Marinka Meis, coördinator van het hospice. Ze is bang dat een van haar vrijwilligers de dood van haar cliënten bespoedigt. Met niet meer bewijs dan een angstig vermoeden, roept ze de hulp in van de Ierse privédetective Connla Quinn.
Samen met Shirley, zijn secretaresse, neemt Quinn dienst als stervensbegeleider. Het blijkt een van de moeilijkste zaken uit zijn carrière.
Om erachter te komen wat zich in het hospice heeft afgespeeld, moet Quinn niet alleen het vertrouwen winnen van de vrijwilligers, maar ook zijn eigen angsten zien te bedwingen.

'De dood in het hospice' is het derde Connla Quinn mysterie. Eerder verschenen 'Het meisje met de hond' en 'Het geheim van Harald Delorge'.
Marjo van Turnhout, op thrillers.leestafel.info, over ‘Het meisje met de hond’:
‘Kostelijk! Vlotte en directe dialogen […] Een nieuwe prettig leesbare detectiveserie heeft het daglicht gezien. Het meisje met de hond is hopelijk de eerste van velen!’

NBD Biblion over ‘Het geheim van Harald Delorge’:
‘Een aanrader. Zeker voor hen die van een fijne detective houden en net eens wat méér willen.’

David van den Bosch (1982) is schrijver, dichter en verhalenverteller. Hij is onder meer de helft van vertellersduo Dá Fhili en geeft workshops in improvisatietheater. Ook was hij de eerste stadsdichter van Amersfoort, niet toevallig de thuisbasis van zijn creatie Connla Quinn.
Toon details

Schrijf een recensie

Is De dood in het hospice het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op De dood in het hospice

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.