Advertentie

De laatste dans

61

Rank 4545 Gelezen 66 Aan het lezen 2 Wil ik lezen 83 Favoriet 0 Recensies 17
Literatuur & Romans Artikelen 1 Lijsten 1 Spots 1   Topics 0   Leesclub

'De laatste dans' van Sarra Manning is prachtige roman tegen de achtergrond van de Tweede Wereldoorlog.
Londen, 1943. Rose is 17 als ze het verstikkende plattelandsleven en haar middenklasse ouders achter zich laat en de trein naar Londen neemt. Daar verliest ze haar hart aan Phil, een Amerikaanse piloot, maar voor het einde van de oorlog zal ze nog meer verliezen...
Las Vega, nu. Jane had bijna haar doelen bereikt: een rijke man, een leven in de hoogtste kringen, en dat vóór haar 27ste. Bíjna. Nu staat ze hier, in de steek gelaten, in haar bruidsjurk. Dan loopt ze Leo tegen het lijf, en in een opwelling trouwen ze. Het fortuin van zijn oudtante lijkt een mooie bonus...
Voor de fans van Santa Montefiore en Jojo Moyes.

+


Genre
Literatuur & Romans
Vertaalde literaire roman, novelle
Aantal pagina’s
464
Uitgeverij
De Fontein Romans & Spanning
Eerste editie
01 november 2016
Laatste editie
01 november 2016
ISBN
9789026138232 , 9789026138249


Boekinformatie wijzigen

Advertentie

Recensies (17)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: De laatste dans

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.