Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

De Laatste Halte

Vanuit een schattig huisje in Anzegem, dichtbij Kortrijk, blikt schrijfster Getty Lenaerts in De Laatste Halte terug op een leven vol vriendschappen. Niet alleen mensen kruisten haar pad als dierbare metgezellen; ook vele paarden en honden kregen een speciale plek in haar hart. Zelfs de huizen waarin ze woonde behandelde ze met liefde — al voelde ze zich niet overal even thuis.
Ondanks gezondheidsproblemen, maar dankzij haar doorzettingsvermogen en de steun van goede vrienden, maakte ze uiteindelijk haar grote droom waar: verhuizen naar West-Vlaanderen, de streek van haar geliefde nonkels en van de warme, vriendelijke mensen.
Getty Lenaerts werd in 1954 geboren in Willebroek. Haar anekdotes zullen veel herkenning oproepen bij leeftijdsgenoten. Wie in de jaren vijftig in Willebroek woonde, heeft vast net als zij menig uur doorgebracht wachtend voor de brug. Voor jongere generaties biedt dit boek een toegankelijke, historische blik op het leven van een meisje en jonge vrouw in de provincie Antwerpen in de jaren vijftig en zestig. Haar Spaanse avontuur paste niet meer in deze autobiografie — misschien volgt het in een volgend deel.
Lezers die haar eerdere boeken kennen, ontdekken hier de achtergrond waartegen die verhalen ontstonden. Voor nieuwe lezers vormt dit boek een ideale kennismaking met haar warme, persoonlijke schrijfstijl.
Toon details

Schrijf een recensie

Is De Laatste Halte het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Reageren op De Laatste Halte

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.