Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Dwaalspoor

Toen Janey Macklin in 1988 verdween in een louche buurt in Londen werd na een vluchtig onderzoek haar zaak geseponeerd. Er was immers geen lichaam en er waren geen getuigen. Nu, dertig jaar later, is privédetective Kate Marshall door een true crime-podcast benaderd met de intrigerende vraag: wat als Janey vermoord was door Peter Conway, de beruchte Nine Elms-kannibaal? Het kan het lucratiefste klus uit Kates carrière worden, maar tegen welke prijs? Ze moet een smerig, ingewikkeld verleden opdiepen dat ze liever zou vergeten.

Terwijl Kate en haar partner Tristan King’s Cross afspeuren, stuurt ­iedere aanwijzing hen een andere richting op. De laatste persoon die Janey levend heeft gezien is al berecht, veroordeeld en vrijgesproken van de moord. Bovendien verkeert Peter Conway in slechte gezondheid.

Lukt het Tristan en Kate zich door clandestiene telefoontjes, tientallen jaren oude geheimen en verouderd DNA-bewijs heen te worstelen om de verdwijning van Janey op te lossen? Of blijft ze een van de talloze vermiste personen in Londen, voor altijd verloren in de tijd?

Toon details

Recensies (18)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Is Dwaalspoor het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.

Reageren op Dwaalspoor

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.