Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Echo's van het verleden - Bodemradar in de archeologie: toverij of wetenschap?

Iedereen die zich afvraagt of bodemradar in de archeologie een zinvol hulpmiddel is zou dit boek moeten lezen. Aan de hand van ruim tachtig projecten hebben de auteurs een gestructureerde werkwijze en interpretatiemethodiek ontwikkeld die de bodemradar tot een zinvolle toevoeging maakt aan het arsenaal van archeologische hulpmiddelen. Door in het veld de gemeten radarreflecties direct te koppelen aan een nauwkeurige plaatsbepaling en dit in de latere verwerking naar een 3D-model om te zetten is het mogelijk om laagsgewijs in de bodem te kijken. Hierdoor wordt archeologie zichtbaar.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Echo's van het verleden - Bodemradar in de archeologie: toverij of wetenschap? het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.

Reageren op Echo's van het verleden - Bodemradar in de archeologie: toverij of wetenschap?

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.