Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Een kind... wat is dat?

Beatrice Alemagna is een internationaal gelauwerde illustratrice. De delicate illustraties benadrukken zowel de uniciteit van elk kind als de kenmerken die alle kinderen delen. Vanaf 5 jaar. Wat is dat, een kind? Een kind is een kleine mens, die langzaam groot wordt en op een dag geen kind meer is. Een kind is dan wel klein, zijn of haar idee?n zijn vaak reusachtig groot. Kinderen willen rare dingen: schoenen met lichtjes erin, elke avond hetzelfde verhaal,... Ze bekijken de wereld op een andere manier dan volwassenen. Kinderen huilen veel en hard. Maar vooral... elk kind is uniek. Een hommage aan het kind-zijn in al zijn facetten.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Een kind... wat is dat? het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Een kind... wat is dat?

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.