Advertentie

Forgotten Sister

0

Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 0 Favoriet 0 Recensies 0
Literatuur & Romans   Topics 0

A heart-rending, profoundly moving novel about protecting the ones you love from the secrets that will hurt them most, perfect for fans of Jodi Picoult and Jojo Moyes.

+


Genre
Literatuur & Romans
Literaire fictie algemeen
Aantal pagina’s
368
Uitgeverij
Atlantic
Eerste editie
06 februari 2020
Laatste editie
06 februari 2020
ISBN
9781786493705


Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners



Reacties op: Forgotten Sister

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken