Gedenkstenen

Rouwend op weg met jezelf

Non-Fictie

In Gedenkstenen. Rouwend op weg met jezelf vind je geen kant en klaar stappenplan voor ‘goede’ rouw. Wel een rijke waaier aan gevarieerde opdrachten om creatief mee aan de slag te gaan. Alle dimensies van het mens-zijn komen hierbij aan bod.

Dit werkboek is geen zelfhulpboek. De behoefte aan verbondenheid is zo verweven met ons mens-zijn, dat dit wanneer je rouwt niet anders is. Je wordt uitgedaagd je heel eigen weg te gaan, in verbondenheid met begripvolle mensen uit je omgeving.

Rouw gaat over liefde, over iemand graag blijven zien, over gedenken. Beschouw dit boek als een hand die je wordt aangereikt om die liefde vorm te geven: voor je gestorven dierbare, voor jezelf, voor de mensen om je heen, voor het leven.

De expertise van de auteur is geworteld in haar persoonlijk en professioneel leven.

Uitgeverij
Otheo
Uitgegeven als
Hardcover
Eerste editie
01-10-2025
Laatste editie
01-10-2025
ISBN
9789085280941
Aantal pagina's
148
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht