Hiroshi Nakahara is een man van in de veertig die in het verleden gekatapulteerd wordt en zo zijn jeugd herbeleeft. Hiroshi maakt voor de tweede keer de capriolen van een veertienjarige jongen mee maar ervaart zijn tweede jeugd ook op een volwassen manier waardoor hij tot nieuwe inzichten komt. Langzaamaan komt ook de dag dichterbij waarop zijn vader het gezin zal verlaten, en Hiroshi probeert uit te zoeken waarom. Kan hij het verleden veranderen of moet hij machteloos toezien? En zal hij ooit zijn volwassen leven terugvinden met zijn vrouw en kinderen? Dit is het tweede en laatste deel van ?Herinneringen?.
Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots.Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.
Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes.Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.
Reageren op Herinneringen 2
Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.