Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Het huis dat op de heuvel staat

Stefaan Van Laere is beroepsauteur-journalist sinds 1988. In die periode schreef hij meer dan 60 boeken voor jeugd en volwassenen met een gezamenlijke oplage van ruim 350.000 exemplaren.
Naast non-fictiewerken over onder meer wielrennen en culinaire onderwerpen heeft hij ook acht thrillers, en meerdere romans, verhalenbundels en poëzie op zijn naam.
Greetje is oud, en verbitterd kijkt ze op haar leven terug. Deze introspectieve roman gaat over een slecht verteerde oorlog en een vader die niet met zijn dochter kon praten.
“Nog meer nodig, mijn beul, mijn toeverlaat? Kweller van mijn dromen, heerser over mijn gedachten? Heb je nog niet genoeg gewroet? Wat zit je me daar nu schattend aan te kijken
zoals alleen jij dat kan, jij schrijvertje, me wikkend en wegend. En ik kan alleen maar mijn machteloosheid vervloeken.”
Toon details

Schrijf een recensie

Is Het huis dat op de heuvel staat het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Het huis dat op de heuvel staat

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.